Svařované pletivo

Pantanet Family je označení pro svařované ploty. Obvykle se prodávají v rolích o délce 25 m. Tento druh oplocení je velice atraktivní, a proto je oblíbený kolem zahrad rodinných domů, ale i tam, kde chcete vyšší bezpečnost, než u standardního propleteného plotu. Ten se totiž po nastřihnutí může rozplést a nepovolaná osoba se tak může snadněji dostat do objektu. Právě díky svařování tak získáte vyšší bezpečnost.

Ploty pantanet family pro Brno a okolí

Jsme společnost, která působí zejména v Brně a okolí, nebráníme se ale zakázkám po celém Jihomoravském kraji. Nabízíme širokou síť výrobků spadajících do rodiny Pantanet, s výškou od 60 cm do 205 cm. Samozřejmostí je také příslušenství, které budete potřebovat k instalaci tohoto programu na váš objekt. Mezi takové příslušenství patří sloupky a příchytky na sloupky, vázací dráty a plotové vzpěry.

Výhody oplocení Pantanet Family

Oplocení pantanet nabízí výhody oproti klasickému drátěnému oplocení:

  • Větší bezpečnost oplocených objektů díky svařování.
  • Vysoká elegance, vyšší atraktivita.
  • Vhodné i jako oplocení zvířecího výběhu – tmavě zelená barva splyne s okolní přírodou.
  • Rychlá a profesionální montáž díky příslušenství, které je nabízeno k této řadě oplocení.
  • Ocelové dráty jsou odolnější.
  • Ocelové dráty jsou pozinkované a poplastované, takže nabízí větší životnost.
  • Budete znát cenu předem.

Nevýhody Pantanet Family

Snad jedinou nevýhodou tohoto oplocení je fakt, že se prodává po celých rolích. Jedna taková role obsahuje pletivo o délce 25 metrů.

Svařovaná pletiva

Právě díky vyšší bezpečnosti se tato svařovaná pletiva Pantanet Family používají také k oplocení objektů, kde chce klient mít větší bezpečnost. Nezřídka se takto oplocují například školy či sportoviště, výrobní a skladovací objekty. Tato svařovaná pletiva se skvěle hodí také pro oplocení výběhů domácích zvířat – ovcí, koňů a jiných větších zvířat.

Fotogalerie

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!