Reference

Petra Svobodová, Znojmo

Oplocení od firmy hk ploty mě mile překvapilo. Hledala jsem dřevěný plot, který by odděloval chalupu mých rodičů od sousedů. Chtěla jsem nějaký, který jim bude sloužit delší dobu, protože ten, co na místě stál původně, byl v katastrofálním stavu. Jelikož je táta aktivní, plot si postavil sám a možnosti stavby na klíč jsme nevyužili. Se samotným plotem jsme spokojeni.

Hana Kučerová, Brno

Když jsme si s manželem koupili svůj vysněný dům snů kousek za Brnem, byl dokonalý až na oplocení. Nebylo tam žádné. Protože jsme nechtěli hledat u předražených firem někde u Prahy, byli jsme nadšení, když jsme narazili na firmu HK ploty. Jejich ceny byly v mým a manželových možnostech a co víc, jednání s firmou nás mile překvapilo. Vybrali jsme si možnost oplocení na klíč, kdy jsme si vybrali plot a lidé z firmy nám jej postavili sami. Firmu určitě doporučím i přátelům.

Michal Hanák, Břeclav

Se službami firmy HK PLOTY jsem byl spokojený. Firma dodala kvalitní plot, montáž byla rychlá (dle možností), takže si nemůžu stěžovat. Určitě doporučuju.

Tereza Brodovská, Moravská Nová Ves

Vždycky jsem si přála dům s velkou zahradou, proto jsem byla ráda, když jsme se s manželem koncem léta 2017 přestěhovali do svého. Jedinou nevýhodou je to, ze se pozemek u domu svažuje, proto jsme potřebovali najít někoho, kdo postaví plot za nás. Hk ploty se tohoto úkolu ujaly na jedničku.

Jan Polák, Uherské Hradiště

HK ploty považuji za jedničku na trhu. Alespoň co se týče prodeje branek a bran. S jejich ploty zkušenosti zatím nemám, ale když jsem si zde kupoval bránu do své předzahrádky, trefili se mi nejen do vkusu, ale i do představy o ceně. Třeba někdy dojde i na ty ploty.

Lenka Prokopová, Brno

Tuhle firmu nemůžu jinak, než ji jen doporučit. Potřebovali jsme oplocení kolem domu, přes které nám nepůjde vidět do zahrady. Přeci jen, s rodinou máme rádi své soukromí a nenechavé pohledy kolemjdoucích nemáme rádi, jelikož bydlíme ve frekventovanější části města. Proto jsme na doporučení firmy zvolili betonové oplocení, které nám soukromí umožňuje.

Jiří Motyka, Znojmo

Mám rád přírodní materiály - kámen, dřevo, aj.. Proto jsem věděl, že i kolem mé firmy by měl stát plot, kde se bude přírodní materiál vyskytovat. U HK plotů mě zaujaly zenturo ploty, kde si můžu hotovou konstrukci zaplnit čím chci. Od té doby moji firmu zdobí plot, který je kromě kovové konstrukce celý z kamene. A musím říct, že vypadá opravdu skvěle.

Kateřina Tošovská, Mikulov

Recenze běžně nepíšu, ale potom, co jsem měla zkušenost s firmu hk ploty, musím. Firma je, jak jen to říct, naprosto super! Vybrala jsem si zde plot s brankou - a co mě potěšilo, přišli ke mně domů i velmi milí lidi, kteří mi plot postavili. Určitě vás doporučím dál.

Ivana Bílá, Břeclav

S manželem se oba snažíme o to, abychom bydleli v hezkém. Domeček už máme zrekonstruovaný (vše si děláme sami), ale zbývá nám ještě zahrada. Na tu se díky rekonstrukci nedostane tolik peněz, kolik bychom si přáli. Proto jsme i plot kolem zahrady museli hledat ve svých finančních možnostech. Jsem ráda, že “výrobky” od vaší firmy splňují naši představu o dobré ceně.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!