Ploty Svitavy

Ploty Svitavy
Koupili jste nový dům nebo jen potřebujete u stávajícího majetku vyměnit oplocení za modernější či bezpečnější? U nás si vybere opravdu každý, ať už hledáte oplocení okolo soukromého pozemku nebo vaší firmy. Ploty Svitavy nabízí opravdu velké množství nejrůznějších materiálů od drátěných pletiv, přes klasické dřevěné ploty, plastové plotové díly, panelové kovové ploty až po neprůhledné ploty, které zajistí naprosté soukromí.

Sídlem naší firmy je Brno, ale ploty realizujeme napříč celou republikou. Zaměřujeme se přitom na Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj a Vysočinu. Ploty Svitavy nabízí kvalitní výrobky a samozřejmě také kvalitní práci. Stavba plotu vždy vyžaduje dodržování technologických postupů. My vám nabízíme opravdu kvalitní práci se zkušenými zaměstnanci.

Dodávka stavby plotu na klíč nejčastěji zahrnuje:

 • 1.Nezávaznou prohlídku místa realizace technikem
 • 2.Konzultaci s technikem a doporučení nejvhodnějšího řešení
 • 3.Bezplatné zpracování položkového rozpočtu
 • 4.Likvidaci stávajícího oplocení a odvoz odpadu
 • 5.Vybudování základu pro stavbu plotu na klíč
 • 6.Postavení plotu z certifikovaných materiálů
 • 7.Dodávka a osazení plotových výplní
 • 8.Instalace brány či branky (mechanická / automatická)
 • 9.Instalace schránky či zvukového tabla
 • 10.Provedení finální povrchové úpravy plotu na klíč
 • 11.Finální prohlídka a předání díla klientovi

Námi realizovaná stavba plotu na klíč vždy disponuje zárukou
72 měsíců. Záruka se vztahuje na materiál i provedené práce.

Nejste si jisti, jaký plot bude pro vás ten nejvhodnější? Nabízíme vám doporučení vhodného řešení a návštěvu našeho technika. Stejně tak pro vás rádi vypracujeme předběžnou kalkulaci, a to klidně i bez osobní návštěvy. Tyto práce pro vás uděláme zcela zdarma. Konečné rozhodnutí bude pak na vás. Jestliže bude naše kalkulace rozpočtu bez osobní prohlídky odpovídat vašim představám, bude následně nutná osobní schůzka, abychom si specifikovali bližší požadavky. Poté rozpočet ještě finálně upravíme.

Klientům nabízíme nejen stavbu zcela nových plotů, ale také rekonstrukci stávajícího oplocení včetně likvidace odpadu. Specializujeme se zejména na drátěné ploty, ploty z plotových dílců a v dnešní době velmi oblíbená svařovaná pletiva. Realizujeme také instalaci bran nebo branek. Objednat si u nás můžete také dřevěné ploty, betonové oplocení, kované ploty nebo Zenturo ploty, které nahrazují gabiony.

Co potřebujeme vědět ke kalkulaci?

Ploty Svitavy vám nabízí zhotovení kalkulace bez nutnosti osobní návštěvy. V takovém případě je samozřejmě nutné od vás vědět několik důležitých informací. Je třeba, abyste nám specifikovali materiál, který bude chtít na stavbu plotu použít. Potom si musíte zvolit, jaký typ brány nebo branky budete požadovat. Dalším bodem je otevírání brány. Může být klasicky mechanické nebo automatické.

Ke kalkulaci potřebujeme znát také délku plotu a šířku brány. Je nutné znát výšku a průřez jednotlivých sloupků i výšku případné podezdívky. Zvolit je třeba také typ výplně oplocení. Znát potřebujeme také přesnou lokalitu a v ideálním případě také fotografie místa realizace.

Veškerá oplocení stavíme na základě požadavků našich klientů. Pokud vám nebude něco jasné, ptejte se. Rádi vám odborně poradíme a navrhneme ideální řešení. Čím přesnější nám dodáte údaje, tím přesnější bude samozřejmě prvotní cenová nabídka.

Co zahrnuje stavba plotu na klíč?

Chcete vytvořit oplocení na klíč? Není problém. V takovém případě nejprve naplánujeme nezávaznou prohlídku místa realizace. Náš technik přijede za vámi a zkonzultuje s vámi vaše představy. Samozřejmě vám navrhne nejvhodnější řešení. Bezplatně poté zpracuje položkový rozpočet. Pokud je na místě stávající oplocení, rádi ho zlikvidujeme včetně odvozu odpadu.

Následně vybudujeme základ pro stavbu plotu na klíč, postavíme vám plot z certifikovaných materiálů a dodáme plotové výplně. Poté je osadíme, nainstalujeme branku. Není problém instalovat také schránku na poštu nebo zvukové tablo. Na závěr provedeme povrchové úpravy a předáme plot klientovi. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis. Námi realizovaný stavba plotů na klíč má záruku 72 měsíců. Tato záruka se vztahuje jak na materiály, tak samozřejmě i na provedené práce. Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat!

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!