Ploty Prostějov

Ploty Prostějov
Rodinné domy, sportoviště, průmyslové areály, firmy a další areály. Naše firma s dlouholetými zkušenostmi nabízí realizace plotů na klíč, ale také samotný prodej oplocení. Ploty Prostějov vám rádi poradí s výběrem ideálního oplocení s ohledem na bezpečnost, design i vaše finanční možnosti. V nabídce máme ploty z různých materiálů. K dispozici jsou klasické dřevěné ploty, panelové kovové ploty, drátěné pletivo, plastové ploty nebo neprůhledné ploty.

HK Ploty – ploty Prostějov jsou na trhu již 17 let. Máme proto spoustu zkušeností a garantujeme vám špičkovou kvalitní práci. Položkovou kalkulaci pro vás vypracujeme zcela zdarma a poradíme vám to nejvhodnější řešení pro váš objekt. Samozřejmě máme své vlastní profesionální vybavení a pracujeme jen s certifikovanými materiály. Zakázku s vámi budeme pravidelně konzultovat.

Ploty Prostějov nabízí stavbu nového plotu, ale také rekonstrukci stávajícího oplocení. Není pro nás problém vaše staré oplocení rozebrat a veškerý materiál odvést. Poté se pustíme do stavby nového plotu. Dodáme kompletní materiál a o všechno se postaráme. Samozřejmostí jsou i finální úpravy okolí plotu, montáž schránky na dopisy nebo zvonku.

Dodávka stavby plotu na klíč nejčastěji zahrnuje:

 • 1.Nezávaznou prohlídku místa realizace technikem
 • 2.Konzultaci s technikem a doporučení nejvhodnějšího řešení
 • 3.Bezplatné zpracování položkového rozpočtu
 • 4.Likvidaci stávajícího oplocení a odvoz odpadu
 • 5.Vybudování základu pro stavbu plotu na klíč
 • 6.Postavení plotu z certifikovaných materiálů
 • 7.Dodávka a osazení plotových výplní
 • 8.Instalace brány či branky (mechanická / automatická)
 • 9.Instalace schránky či zvukového tabla
 • 10.Provedení finální povrchové úpravy plotu na klíč
 • 11.Finální prohlídka a předání díla klientovi

Námi realizovaná stavba plotu na klíč vždy disponuje zárukou
72 měsíců. Záruka se vztahuje na materiál i provedené práce.

Jakou má plot funkci

Základní funkcí plotu je ochrana vašeho majetku. A pak samozřejmě také oddělení pozemku od sousedního. Ploty Prostějov nabízí opravdu širokou nabídku oplocení, které zajišťují nejen dostatečné soukromí. Dbáme samozřejmě také na estetiku. Díky mnohaleté praxi jsme schopni navrhnout ideální propracované řešení, které bude respektovat styl vašho bydlení.

Samozřejmostí je dlouhá životnost oplocení. Sloupky plotu dáváme do dostatečně hlubokých základů. Ty pak zajistí odolnost vůči povětrnostním vlivům. Jestliže máte zájem o plot s podezdívkou, můžete se spolehnout, že bude minimalizovat zarůstání spodní části plotu trávou. Jsme si vědomi, že vhodně zvolený materiál hraje zásadní roli v otázce životnosti plotu. Z toho důvodu vám před realizací doporučíme nejvhodnější materiál s ohledem na funkci plotu.

Pro plot na klíč potřebujeme informace

Jestliže chcete zhotovit plot na klíč a chcete po nás zpracovat položkový rozpočet bez předchozí osobní schůzky, potřebujeme od vás mnoho informací. Je třeba nám říci, jaký materiál budete chtít použít. Dále musíte zvolit typ brány a systém jejího otevírání. Samozřejmě je nutné si zvolit výšku podezdívky nebo sloupků a šířku plotu a brány. Potřebujeme znát také lokalitu, kde budeme případně pracovat. Společně s informacemi bychom vás rádi poprosili také o fotografie místa realizace pro lepší představu.

Co zahrnuje stavba plotu na klíč

V první řadě je vždy třeba si místo nezávazně prohlédnout. Poté dojde ke konzultaci s přítomným technikem. Vy řeknete své požadavky a on vám doporučí nejlepší řešení. Následně pro vás zpracujeme položkový rozpočet. Samozřejmě bezplatně. Jestliže je na místě realizace stávající oplocení, není problém ho zlikvidovat a postarat se o jeho odvoz. Pak už přichází na řadu samotná realizace. Vybudujeme základy pro stavbu plotu a plot postavíme z vámi vybraných certifikovaných materiálů.

Po osazení plotových výplní a instalaci brány pro vás rádi nainstalujeme také zvukové tablo nebo schránku. Následně provedeme finální povrchové úpravy plotu na klíč. Na závěr dojde k finální prohlídce a předání díla klientovi. Tím to pro nás však samozřejmě nekončí. Námi realizované stavby plotu na klíč disponují vždy zárukou 72 měsíců. Tato záruční doba se vztahuje na materiál i na provedené práce. Pokud bude potřeba, rádi pro vás uděláme i pozáruční opravy.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci nebo chcete rovnou připravit kalkulaci? Kontaktujte nás!

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!