Ploty Olomouc

Ploty Olomouc
Rozhodli jste se, že vyměníte současné oplocení nebo přemýšlíte o stavbě zcela nového plotu? Naše firma HK ploty sice sídlí v Brně, ale ploty realizujeme také v Olomouci a okolí. Rádi přijedeme za vámi, poradíme vám s výběrem vhodného oplocení a váš pozemek si sami přesně zaměříme. Samozřejmě dbáme nejen na funkčnost, ale také na design. A v potaz bereme pochopitelně také vaše finanční možnosti. Rádi vám zhotovíme ploty zcela na klíč.

Ploty Olomouc – to není jen oplocení rodinných domů. Ploty Olomouc se zabývají také oplocením průmyslových objektů. Nabízíme ploty z mnoha materiálů jako je klasické drátěné pletivo, staré dobré dřevěné ploty, moderní panelové kovové ploty. V nabídce máme také plastové ploty a naprosto neprůhledné ploty.

Stavbou plotů se naše firma zabývá již mnoho let. Působíme zejména v Olomouckém kraji, na Vysočině a v Jihomoravském kraji. Oplocení zrealizujeme od počátku do konce, jelikož máme k dispozici mimo jiné i techniku pro zemní práce. Jsme si vědomi, že výstavba plotu vyžaduje dodržování technologických postupů a také mnohé zkušenosti. Právě těch máme za dlouhé roky stavby plotů dostatek. Kromě navržení a realizace oplocení samozřejmě nabízíme také záruční a pozáruční servis.

Nejste si jisti, jestli jsou ploty Olomouc pro vás to pravé? Nemusíte mít strach nás oslovit. Návštěvu našeho špičkového technika a doporučení vhodného řešení nabízíme zdarma. Stejně jako vypracování položkové kalkulace. Pokud se vám naše nabídka nebude líbit, nevadí. Můžeme se dohodnout na jiném, pro vás schůdnějším řešení. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Dodávka stavby plotu na klíč nejčastěji zahrnuje:

 • 1.Nezávaznou prohlídku místa realizace technikem
 • 2.Konzultaci s technikem a doporučení nejvhodnějšího řešení
 • 3.Bezplatné zpracování položkového rozpočtu
 • 4.Likvidaci stávajícího oplocení a odvoz odpadu
 • 5.Vybudování základu pro stavbu plotu na klíč
 • 6.Postavení plotu z certifikovaných materiálů
 • 7.Dodávka a osazení plotových výplní
 • 8.Instalace brány či branky (mechanická / automatická)
 • 9.Instalace schránky či zvukového tabla
 • 10.Provedení finální povrchové úpravy plotu na klíč
 • 11.Finální prohlídka a předání díla klientovi

Námi realizovaná stavba plotu na klíč vždy disponuje zárukou
72 měsíců. Záruka se vztahuje na materiál i provedené práce.

Jaké nabízíme ploty?

Drátěné ploty – Tyto ploty nabízejí zvýšenou bezpečnost a to především pro domácí zvířata a malé děti. Tento druh plotů je hospodárný a má nízké nároky na údržbu. Drátěné ploty už nejsou jen klasická pletiva. Existuje například čtyřhranné poplastované pletivo, pozinkované pletivo s příslušenstvím, ale také například okrasná a dekorativní pletiva.

 • Plotové dílce – Často využívané jako oplocení pro nejrůznější sportoviště nebo parky, vojenské objekty či školní areály. Plotové dílce jsou dodávané v několika různých velikostech. Můžete si vybrat různou výšku tohoto typu oplocení.
 • Svařované pletivo – Svařované ploty se prodávají v rolích o délce 25 metrů. Jde o atraktivní druh oplocení, který je oblíbený u rodinných domů. Hodí se také tam, kde je potřeba větší bezpečnost než u klasického propleteného plotu.
 • Brány a branky – Součástí každého oplocení jsou malé branky a velké brány. Nebo alespoň jedna z těchto variant. Také tento sortiment nabízíme v mnoha variantách. Můžete se rozhodovat nejen podle velikosti, ale také podle úrovně zabezpečení a stylu. Nabízíme jednokřídlé nebo dvoukřídlé brány. A samozřejmě také v dnešní době oblíbené posuvné brány.
 • Dřevěné ploty – Klasické dřevěné ploty mohou dotvořit vzhled každého objektu. Koupit ho lze v nejrůznějších provedeních jako je laťkový plot nebo dřevěné plotové panely. Samozřejmě je k dispozici také velké množství barev.
 • Zenturo ploty – Velice oblíbená modernější náhrada gabionových plotů. Zenturo ploty plní estetickou funkci, chrání majetek a samozřejmě i soukromí. Jde o moderní provedení plotů. Vnitřek lze vyplnit téměř jakýmkoliv materiálem. Obvykle jde však o kameny nebo dřevo.

Jestliže vyžadujete odbornou stavbu plotu okolo vašeho majetku, jste u nás zcela správně. Vše dokážeme udělat ve velmi krátkém čase. Součástí naší práce je také odborné poradenství. Problém není ani případná likvidace stávajícího oplocení.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!