Ploty Jihlava

Ploty Jihlava
Pořídili jste si novou chalupu, renovujete dům nebo jen potřebujete oplotit sídlo vaší firmy? Jsme tu pro Vás! Ať už sháníte jen materiál a veškerou práci si uděláte nebo chcete zhotovit plot na klíč a nemuset se o nic starat. Ploty Jihlava – to je široká nabídka oplocení z nejrůznějších materiálů. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími drátěnými pletivy, klasickými dřevěnými ploty, plastovými plotovými díly, kovovými ploty nebo neprůhledným oplocením.
Ploty Jihlava nabízí realizaci nejen v Jihlavě, ale také v jejím okolí. Vlastně se specializujeme na Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj a Vysočinu. Projekty však rádi zhotovíme také mimo tyto oblasti. Ploty Jihlava nabízí nejen kvalitní výrobky z certifikovaných materiálů, ale také špičkovou kvalitní práci, za kterou si stojíme. Víme, že při stavbě plotu je nutné dodržovat technologické postupy. Při realizaci používáme moderní nářadí i speciální techniku.

Dodávka stavby plotu na klíč nejčastěji zahrnuje:

 • 1.Nezávaznou prohlídku místa realizace technikem
 • 2.Konzultaci s technikem a doporučení nejvhodnějšího řešení
 • 3.Bezplatné zpracování položkového rozpočtu
 • 4.Likvidaci stávajícího oplocení a odvoz odpadu
 • 5.Vybudování základu pro stavbu plotu na klíč
 • 6.Postavení plotu z certifikovaných materiálů
 • 7.Dodávka a osazení plotových výplní
 • 8.Instalace brány či branky (mechanická / automatická)
 • 9.Instalace schránky či zvukového tabla
 • 10.Provedení finální povrchové úpravy plotu na klíč
 • 11.Finální prohlídka a předání díla klientovi

Námi realizovaná stavba plotu na klíč vždy disponuje zárukou
72 měsíců. Záruka se vztahuje na materiál i provedené práce.

Nejste si zcela jisti, jaký druh oplocení bude pro váš objekt ten nejvhodnější? Který plot zajistí bezpečí a bude navíc estetický? Neváhejte nás oslovit. My k vám vyšleme svého technika, který s vámi probere vaše přání a zodpoví vám na vaše dotazy. Po prohlídce místa vám nabídne ideální řešení. Samozřejmě pro vás připraví také předběžnou kalkulaci ceny. To vše zcela zdarma.

Kalkulace bez osobního setkání

Pokud z nějakého důvodu nemáte zájem o návštěvu technika, ale přesto byste chtěli znát prvotní položkový rozpočet, můžeme se dohodnout. Stačí nám sdělit veškeré potřebné informace o požadovaném oplocení a poslat nám fotografie pozemku, kde se bude plot realizovat. Nezapomeňte zmínit také adresu.

A co všechno potřebujeme k realizaci vědět? Musíte si vybrat materiál, ze kterého budete chtít plot zhotovit. Také si musíte zvolit typ brány. Je třeba vědět, zda preferujete jednokřídlou, dvoukřídlou nebo posuvnou bránu. Poté si musíte zvolit, zda chcete bránu s manuálním nebo automatickým otevíráním. Samozřejmě je nutné znát také délku celého oplocení a šířku zvolené brány. Ke kalkulaci je nutné znát také výšku a průřez jednotlivých sloupků a výšku případné podezdívky.

Stavba plotu na klíč

Nechcete se o nic starat? Naprosto tomu rozumíme. Rádi pro vás zhotovíme oplocení na klíč. Od začátku od konce. Nejprve je tedy třeba se s naším špičkovým technikem dohodnout na tom, zda se hned sejdete nebo mu dáte veškeré potřebné informace, aby mohl sestavit rozpočet. On ho poté zcela bezplatně přichystá. Po konzultaci s vámi můžeme pokračovat v realizaci.

Jestliže budete s nabídkou souhlasit, přijedeme na místo s dělníky. V případě, že máte na pozemku stávající oplocení, rádi ho zlikvidujeme a odpad z místa odvezeme. Pak začneme pracovat na novém oplocení. Váš plot zhotovíme z certifikovaných materiálů. Veškerý potřebný materiál si samozřejmě přivezeme. Připravíme sloupky, případně podezdívky, osadíme oplocení a nainstalujeme bránu. Samozřejmě vám můžeme nainstalovat také schránku na dopisy nebo zvukové tablo. V závěru pak provedeme povrchové úpravy a dílo předáme do vašich rukou.

Tím to pro nás však ještě nekončí. Za svou prací i použitými materiály si stojíme a proto nabízíme 72 měsíční záruku jak na zhotovitelské práce, tak na všechny použité materiály. Nabízíme i pozáruční servis. Dlouhodobá životnost oplocení je u nás samozřejmostí. Jsme si vědomi, že zásadní roli hraje zvolený materiál. Právě z toho důvodu vám na počátku doporučíme nejvhodnější materiál s ohledem na funkci plotu.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte nás!

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!