Ploty Břeclav

Ploty Břeclav
Přemýšlíte o tom, že okolo vašeho pozemku vybudujete nové oplocení nebo chcete stávající plot renovovat? Využijte naše služby! Sídlo naší firmy HK ploty je v Brně, ale oplocení pro vás rádi zrealizujeme také v Břeclavi a okolí. Nabízíme nejen prodej nejrůznějších druhů plotů, ale také realizaci oplocení na klíč. Rádi za vámi přijedeme a pomůžeme vám s výběrem vhodného plotu. Samozřejmě bereme v potaz jak funkčnost, tak designovou stránku. Stejně tak budeme brát ohled na vaše finanční možnosti.

Ploty Břeclav nezajišťují jen oplocení rodinných domů nebo chat či chalup. Ploty Břeclav se zabývají také oplocením nejrůznějších sportovišť, hal nebo průmyslových objektů. V naší nabídce najdete ploty z mnoha materiálů. Podle druhu pozemku si tak můžete zvolit klasické pletivo, moderní panelové kovové oplocení nebo dřevěný plot. Kromě toho nabízíme také plastové ploty, případně zcela neprůhledné ploty, které zajistí soukromí.

Dodávka stavby plotu na klíč nejčastěji zahrnuje:

 • 1.Nezávaznou prohlídku místa realizace technikem
 • 2.Konzultaci s technikem a doporučení nejvhodnějšího řešení
 • 3.Bezplatné zpracování položkového rozpočtu
 • 4.Likvidaci stávajícího oplocení a odvoz odpadu
 • 5.Vybudování základu pro stavbu plotu na klíč
 • 6.Postavení plotu z certifikovaných materiálů
 • 7.Dodávka a osazení plotových výplní
 • 8.Instalace brány či branky (mechanická / automatická)
 • 9.Instalace schránky či zvukového tabla
 • 10.Provedení finální povrchové úpravy plotu na klíč
 • 11.Finální prohlídka a předání díla klientovi

Námi realizovaná stavba plotu na klíč vždy disponuje zárukou
72 měsíců. Záruka se vztahuje na materiál i provedené práce.

Na trhu jsme mnoho let

Stavbou plotů se zabýváme již dlouhou řadu let. Oplocení realizujeme vždy od A až do Z. K dispozici máme pochopitelně profesionální nářadí i techniku na zemní práce. Pracujeme se špičkovými materiálu a dodržujeme technologické postupy. Při realizaci plotu vám vždy nabídneme také 72 měsíců záruky. A to jak na materiál, tak na vykonané práce. A pokud bude potřeba, rádi pro vás uděláme i pozáruční servis.

Nejste si zcela jisti, zda jsou ploty Břeclav to pravé pro vás? Ani tak se nás nemusíte bát oslovit. Nejprve můžeme vše zcela nezávisle zkonzultovat. Pokud nám dodáte potřebné informace o vašich požadavcích na oplocení a fotografie objektu, můžeme vám vypracovat předběžnou kalkulaci bez osobní návštěvy. Samozřejmě k vám rádi vyšleme našeho technika, který s vámi klidně vše potřebné probere rovnou osobně.

Jestli si sami nejste jisti tím, co chcete, technik vám doporučí to nejvhodnější řešení vašeho oplocení. Samozřejmě vy jste na prvním místě. Proto vám sdělíme, které řešení je podle nás nejkvalitnější, nejbezpečnější a designově nejlepší, ale budeme respektovat vaše přání a konečné rozhodnutí. Spokojení musíte být především vy.

Od drátěných po dřevěné

V naší nabídce najdete drátěné ploty, které nabízí vysokou bezpečnost. Jde o hospodárný typ plotu s velmi nízkými nároky na údržbu. Dnes již existují i pozinkovaná pletiva s příslušenstvím, okrasná nebo dekorativní pletiva. Nic nevzhledného. Dále nabízíme svařované ploty, které jsou v posledních letech velmi oblíbené u rodinných domů. Hodí se také tam, kde je potřeba větší bezpečnost. Díky svařování totiž není jednoduché je rozplést. Oblíbené jsou také plotové dílce. Ty se spíše využívají pro školní areály, vojenské objekty nebo parky. Samozřejmě jsou v nabídce také klasické dřevěné ploty. U nich však musíte vždy počítat s tím, že je třeba je pravidelně udržovat. Plusem dřevěných plotů je bezesporu dotvoření vzhledu objektu. Je libo moderní oplocení? Pak jsou tu zenturo ploty. Jde o oblíbenou modernější náhradu za gabionové ploty. Tyto ploty se plní nejčastěji kamením a dřevem. Lze je však naplnit prakticky jakýmkoliv materiálem.

K plotu pochopitelně patří také brána nebo branka. I ty samozřejmě patří do naší nabídky. Vždy je potřeba se rozhodnout, jak velkou branku potřebujete a také jak bezpečná by měla být. Nabízíme jednokřídlé nebo dvoukřídlé brány. Samozřejmě také oblíbené posuvné, které šetří prostor. Je na vás, zda si vyberete manuálně otevírací bránu nebo automatickou, která je určitě pohodlnější.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!