Plotové dílce

Plotové dílce, které spadají do systému Nylofor, jsou velmi odolné a robustní. Využít je můžete všude tam, kam se takové vlastnosti hodí. Plotové dílce Nylofor nejčastěji realizujeme jako oplocení pro hřiště a sportoviště, ale také objekty, které klienti chtějí ochránit co nejlépe (vojenské objekty, parky, školní areály, ad.). Systém Nylofor nabízí pozinkované varianty plotových dílců, aby se zajistila jejich delší životnost. Pro zvýšení pevnosti a stability je každý plotový dílec podélně prolisován.

Plotové dílce ve více variantách

Jednotlivé plotové dílce jsou dodávány v několika druzích velikostí – standardní šíře je 2506 mm, můžete si ale vybrat různou výšku oplocení. Nabízíme výběr z následujících druhů plotových dílců systému Nylofor:

Plotové panely 2D, 3D, sloupky a příslušenství. Ocelové dráty, ze kterých jsou tyto plotové panely vyrobeny, mají průměr 5 mm. Množství podélných prolisů je prováděno na základě zvolené výšky (volit můžete z celkem devíti možností výšky).
Plotové panely 3D Light. Jedná se o něco lehčí provedení oplocení systémem Nylofor, kdy průměr drátu je 4 mm. Vybírat si můžete ze čtyř standardních provedení výšky plotu, přičemž na základě výšky se mění počet prolisů.

K oběma typům plotových dílců nabízíme samozřejmě také veškeré příslušenství a sloupky, které budou potřeba.

Výhody systému Nylofor

  • Ploty jsou vyrobeny z oceli, což je jeden z nejodolnějších materiálů, který se používá k výrobě oplocení.
  • Vyšší životnost je zaručena pozinkováním ocelových drátů, jejich poplastováním a instalací prolisů.
  • Ploty jsou velmi odolné a robustní, proto se používají všude tam, kde je potřeba nejvyššího zabezpečení objektů.
  • Je velmi snadné zkombinovat oplocení s branami a brankami dle vašeho výběru.

Plotové dílce Brno

Ačkoli je oblast našeho působení zejména v Brně a jeho okolí, nebráníme se zakázkám po celém Jihomoravském kraji. Rádi se přizpůsobíme požadavkům klientů, takže plot, který u nich namontujeme, bude podle jejich představ a podle předem dohodnutého nacenění.

Fotogalerie

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!