Plotové centrum Brno

Plotové centrum Brno je tím pravým pro ty, kteří si přejí nový plot. A nezáleží na tom, zda chcete oplotit jen svůj dům, zahradu nebo celou firmu. Plotové centrum Brno je tým našich specialistů, kteří vám mohou nabídnout služby, jež zahrnují vše od odborného poradenství, prodeje plotu až po jeho výstavbu na klíč, kdy se nemusíte starat téměř o nic. Ve firmě klademe velký důraz na to, jaké materiály používáme, proto se můžete spolehnout na to, že vám váš plot bude sloužit po dlouhá léta. Plotové centrum Brno odebírá jen ploty od renomovaných českých i zahraničních výrobců, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Montáže kdekoliv v Brně a jeho okolí

Montáže plotů jsou prováděny hlavně v Brně, přilehlém okolí a jihomoravském kraji, takže nezáleží na tom, zda jste z Boskovic nebo z Hodonína. Plotové centrum Brno sídlí, jak je již zmíněno v názvu, v Brně, takže kolem něj se náš tým pohybuje nejsnáze. Kvalita služeb není rovněž ovlivňována ani velikostí zakázky. Profesionálního servisu se dočkáte, ať už budete chtít oplotit svoji zahradu od sousedů, nebo máte firmu, která by potřebovala nové oplocení. Nebo snad potřebujete zajistit kvalitní oplocení sportoviště? I s tím máme zkušenosti.

Plotové centrum Brno se zaměřuje jak na menší zakázky, tak i ty velké, které zahrnují například oplocení průmyslových objektů. Součástí našich služeb je odborné poradenství, kalkulace zakázky a zaměření – to vše zdarma bez ohledu na to, o jaký plot či oplocení se jedná. Firma vybírá ten pravý plot pro vás s ohledem na funkčnost, design, ale i vaše finanční možnosti.

Co klientům nabízíme?

 • A) OPLOCENÍ RODINNÝCH DOMŮ
 • B) OPLOCENÍ PRŮMYSLOVÝCH AREÁLŮ
 • C) OPLOCENÍ SPORTOVIŠŤ
 • D) DENNĚ NOVÉ PRODUKTY V E-SHOPU

Firma se specializuje na stavbu a prodej nejrůznějších plotů a oplocení, mezi něž patří například PVC a zinkované ploty v různých výškách přesně pro vás. Ploty jsou stavěny z ověřených kvalitních a velmi oblíbených materiálů či jejich kombinací – dřevěné ploty, kované ploty, drátěné či betonové; nic z toho firmě nečiní problém.

Proč si vybrat právě nás?

Je spousta důvodů, proč si můžete plot postavit svépomocí, nebo si najít jinou firmu, ale zde vám přinášíme několik faktů o tom, proč byste si měli zvolit zrovna nás:

 • Jsme odborníky na svém místě
 • V oboru se pohybujeme již 13 let, což z nás činí opravdovou kvalitu na trhu
 • Pracujeme s vlastním vybavením (zde patří za zmínku například bagr Kubota, benzinové vrtáky, apod.)
 • Odvádíme kvalitní práci, na kterou se nebojíme být pyšní
 • Cenovou kalkulaci dostanete zdarma, tak jako i návštěvu technika
 • Doporučíme vám to nejlepší řešení na míru přímo pro vás
 • Součástí prací jsou i pravidelné konzultace
 • Pracujeme s kvalitními a certifikovanými materiály
 • Používáme ploty od prověřených dodavatelů z Česka i zahraničí
 • A jako poslední – nabízíme vám záruku bezkonkurenčních 72 měsíců na materiál i realizované práce
 • Realizujeme ploty jak pro domácnosti, tak pro sportoviště

S kým jsme spolupracovali?

Na svém kontě máme spolupráci jak na menších projektech, kdy jsme tvořili oplocení kolem rodinných domů, chalup či zahrad; tak i na větších projektech. Naše firma se podílela na oplocení velkých firem, mezi něž patří například IMOS, ESOX BRNO, PKS, JB STAVEBNI, JISSTA, aj.

Spokojený klient je nadevše!

Stále váháte? V tom případě se podívejte na naše reference od skutečných klientů, kteří se zde dělí o to, jak s námi byli spokojeni. Jako příklad vám nabízíme některé z referencí, které nám udělili naši spokojení klienti

Spokojený klient je nadevše!

Stále váháte? V tom případě se podívejte na naše reference od skutečných klientů, kteří se zde dělí o to, jak s námi byli spokojeni. Jako příklad vám nabízíme některé z referencí, které nám udělili naši spokojení klienti

Google.cz

Lenka Mívaltová
jsem rychlou a profesionální realizaci oplocení v délce 52 m, z toho 40 m ve svažitém terénu. Vše proběhlo podle našich přání během 2 pracovních dnů. Pracovníci udělali ochotně i něco navíc, napojili plot souseda, zajistili za poplatek i likvidaci starého oplocení a v pozdních hodinách dokončili natažení dalšího plotu na dříve připravené sloupky. Objednat je potřeba s časovým předstihem – firma má hodně zakázek. Jakmile jsme si dohodli termín, na vše slíbené už bylo na 100% spolehnutí.

Lukáš Kolman
Firmu HK ploty jsme oslovily společně s dalšími firmami zabývajícími se oplocením. Po „sečtení všech hlasů“ byli osloveny právě HK Ploty z důvodu nejlepší cenové nabídky, celkovém přístupu a na první pohled odbornosti obou majitelů, kteří v časové tísni neváhali přiložit ruku k dílu. Zakázka byla na cca 220 m drátěného panelového oplocení s podhrabovými deskami. Tyto práce byly zvládnuty za pouhých 8 dní, i v nelehkém, kamenitém a svažitém terénu. Za podmínek, kdy areál musel zůstat stále uzavřený. Se společností byla skvělá domluva a ve všem nám vyšli vstříc. Práce byly provedeny dle domluvy v termínu a za dle předem dohodnuté ceny. Firmu HK Ploty doporučuji a v případě realizace plotů víme koho oslovit. Kynologický klub Zetor Brno

Seznam.cz

Alice Kasperkevičová
Velice chválím, výborná a rychlá práce. Dobrá komunikace a cena super.

Hana Bartáková
Kvalitní práce za dobrou cenu.

Hk-ploty.cz

Robert Minx
Precizní práce, jsme velmi spokojeni s kvalitou služeb a hlavně s komunikací. Děkujeme za spolupráci a určitě doporučujeme.

Zuzana Zemanová
Ráda bych touto formou poděkovala za realizaci pletivového plotu okolo našeho domu. Hned jak se dostanu k nafocení, pošlu ještě fotografie?

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!