Zámečnictví Praha řeší každý vás problém

Pravidelně se účastníme odborných školení, sledujeme nejnovější trendy a možnosti v oboru zabečení a jsme proto správnou volbou při řešení prakticky jakéhokoliv vašeho problému s dveřmi či zámkem.

Trable se zámkem – ozvěte se

Nebojte se kontaktovat naše zámečnictví Praha. Například tehdy, pokud chcete zabezpečit byt, potřebujete odborně otevřít zabouchnuté nebo zamčené dveře, případně při potřebě výměny zámkové vložky. Tohle je jen část služeb, které naše firma poskytuje svým klientům.

Protože nefungujeme jako kamenný obchod, ale za prací vyjíždíme k zákazníkům, jsme na rozdíl od mnoha firem rychlejší i flexibilnější. Přitom si stále uchováváme příznivé ceny všech služeb. A jsme přesvědčeni, že nabídnout řešení problému v řádech minut, či maximálně hodin je naší velkou předností a řady našich spokojených zákazníků, kteří naše služby již vyzkoušeli, nás v tomto pohledu na věc jen utvrzují.

Zámek na výměnu

Toto je poměrně častý typ zakázky, se kterou za námi chodíte. Je ale potřeba správně definovat, co je to vlastně zámek, jaký je rozdíl mezi ním a vložkou a jaké nejčastější druhy zámků máme. Zámek je mechanismus schopný, zamknout či odemknout dveře či jinou uzávěru.

Nejčastěji používané zámky jsou dnes bezesporu zámky zadlabávací, nebo zadlabací. Ke správnému fungování vyžadují instalovanou cylindrickou vložku – kterou si hodně lidí plete právě se samotným zámkem. Jedná se ovšem o dvě součásti fungující až v momentě společné instalace na dveřní desku.

Další druhy

Kromě zadlabacích jsou také používané další typy, mimo jiné zámky lištové, rozvorové, vícebodové, elektromechanické, samozamykací, panikové, visací, nábytkové, schránkové, trezorové či, přídavné. Každý z nich se používá k jinému účelu.

Jako i ostatní komponenty, také zámky jsou certifikované a jsou řazeny do bezpečnostních tříd.

Bezpečnost zámků

Pokud chcete zlepšit zabezpečení Vašich dveří a uvažujete také o výměně zámku, obraťte se na nás. Společně vybereme správný zámek a zajistíme jeho instalaci. Laicky instalované zámky totiž v mnoha případech nefungují správně a někdy může dojít i poškození celých dveří.  Což mívá za následek další výdaje na opravu.

Z široké nabídky zámků vybíráme ty renomované: Fab, Multlock, Rostex, Hobes, Tokoz, Erbi, Abloy a další.

Pro dotazy a připomínky

Staňte se i vy zákazníky našeho zámečnictví a přesvědčte se , že jsme ti praví pro Vás. Máte jakýkoliv problém s dveřmi, nebo zámkem, potřebujete poradit, vyřešit ? Volejte naši linku 773 254 581 !

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!