Spolehlivé a kvalitní opláštění hal

Široká dostupnost spotřebního materiálu umožnila realizaci průmyslové budovy velkých ploch, která má všestranné použití. Obloukové ocelové konstrukce nebo haly se sedlovou střechou jsou určitě spolehlivým a především rychlým řešením pro všechny, kdo potřebuje zastřešit sportovní areál nebo potřebuje vyřešit skladovací prostory pro svou výrobu.

Důležité je opláštění hal

Tyto ocelové jsou pevné a stabilní, mají všestranné využítí a každá taková hala se musí ale samozřejmě opláštit pevným a kvalitním materiálem, aby vydržel nejen dlouhá léta, ale také, aby vydržel povětrnostní podmínky v kraji. Opláštění hal nabízejí firmy za příznivé ceny. Jejich vlastnosti jsou také významné a pro investora velmi zajímavé. Tento materiál se v mnoha případech dá potisknout i různým logem firmy, reklamním sloganem a podobně. Je to také skvělá reklama pro firmu, která takovou halu používá. Každé takové opláštění haly je samozřejmě dokonale vypnuté a kvalitní a má izotermické, antistatické, ale také nehořlavé vlastnosti.

Nejen kvalitní plachta

Opláštění hal se ale netýká jen kvalitní a pevné plachty. Ocelové konstrukce se dají také dobře opláštit dokonce i trapézovým plechem, nebo si nakombinovat nejen plachtu, ale právě zmíněný trapézový plech. Možností je hodně a investor má tak možnost volby.

Co jsou vlastně montované haly

Tyto ocelové kontrukce představují spolehlivé řešení pro všechny, kdo potřebuje rychle vyřešit situaci se zastřešením a případným skladováním. Rám zajišťuje pevnost a stabilitu objektu a je schopen odolat značnému zatížení. Je třeba také pevné kotvící kolíky, které slouží právě pro bezpečné upevnění haly. Mají mnoho pozitivních bodů, které vyzdvihují oblíbenost těchto hal. Při stavbě takové haly není potřeba betonový základ, jako je tomu v případě zděných staveb. Postačí, když bude mít podklad rovný a pevný.

Jaké jsou výhody montovaných hal

Pokud jde o výhody těchto ocelových konstrukcí, je třeba podotknout, že asi jejich největší výhodou je rychlost výstavby. V porovnání s klasickými zděnými stavbami, které trvají něco přes rok, jsou tyto montované haly postaveny během několika týdnů. Není potřeba také stavební povolení. Další výhodou je jejich velikost a možnost halu kdykoliv rozšířit nebo naopak zmenšit. Tak, jak se dá montovaná hala dobře smontovat, je stejně jednoduchá i její demontáž.

K čemu všemu se dají tyto ocelové konstrukce použít

Jak už bylo řečeno na začátku, je možné využít tyto prostory nejen jako skladové haly, ale i jako výrobní prostory, které dají dobře vybavit vším, co je k tomu potřeba. Tedy montáž elektřiny, vodoinstalace, topení a jiné doplňky. Montované haly mají ale také své uplatnění jako spolehlivé, rychlé a kvalitní zastřešení pro různé druhy sportovních areálů, tenisových kurtů, bazénů nebo jízdáren. Také v zemědělství jsou takové haly velkým pomocníkem. Mohou totiž soužit jako spolehlivé ustájení hospodářských zvířat, sklady pro krmivo nebo jako garážové stání pro těžkou zemědělskou techniku. V dalších oblastech jsou tyto haly využívány jako zastřešení v případě výstavy, veletrhu nebo v soukromém životě poslouží jako stan pro rodinné oslavy.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!