Rekonstrukce bytového jádra

Brněnská stavební společnost Alfa Vertical s.r.o. nabízí komplexní stavební služby, a to zaměřené především na rekonstrukce bytového jádra Brno a rekonstrukce bytů. Samozřejmě provádí veškeré stavební úpravy. Na míru sestaví rekonstrukci dle Vašich finančních možností. Při pracích využívá nejmodernějších materiálů a technologií, stanoví přesný harmonogram přestavby, a to přesně podle Vašich představ.

ALFA VERTICAL s.r.o.

Samotná přestavba, jedná-li se o velkou část objektu, jako je kuchyně, je velmi časově i finančně nákladná. Je tedy vhodné vědět, kolik času a finančních prostředků jste schopni uvolnit. Pro mnohé z nás je celková, ale i částečná rekonstrukce bytu na dlouho dobu ta poslední. Bohužel někdo se k takovému činu nedostane ani za celý život.

Výměna elektro – i vodoinstalace

Rekonstrukce bytu Brno zahrnuje výměnu nové elektroinstalace, vodoinstalace, odpadů, nových omítek, a to jak sádrových, tak štukových. Vymaluje na přání, vybetonuje a provede nivelaci podlah a položí i plovoucí a lepené podlahy. Na přání zajistí i firma dodávku a montáž nových oken, parapetů, stínících systémů anebo dveří, které mohou být obložkové, ocelové, interiérové nebo protipožární a bezpečnostní. Pomůže i s výběrem sanitárních předmětů a koupelnových doplňků.

Veškeré činnosti, které firma provádí a je jich opravdu mnoho, naleznete na internetových stránkách firmy na www.alfavertical.cz, kde jsou i veškeré telefonní a e-mailové kontakty k dispozici.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!