Realitní makléř vám poradí s prodejem, nákupem i pronájmem nemovitosti

V životě uděláme několik velkých kroků, které ovlivní naše budoucí směřování. Nákup nebo prodej domu mezi takové kroky rozhodně patří. Neunáhlete se a raději se svěřte do rukou profesionálů, kteří dokážou váš dům nebo byt prodat za nejvyšší možnou cenu, anebo vám seženou nemovitost za co nejvýhodnějších podmínek.

Realitní kancelář Šternberk poskytuje veškerý právní i finanční servis

Nechte si poradit od renomované realitní kanceláře, která se na trhu s nemovitostmi pohybuje už dlouhá léta. Zkušený realitní makléř ví, jak docílit výhodného nákupu i prodeje za maximální cenu. Součástí práce realitního makléře jsou taktéž právní služby, vytvoření znaleckého posudku aktuální tržní ceny a případně také vypracování energetického štítku budovy. Samozřejmě vám poskytne i veškerý realitní a finanční servis, který čítá také odhad ceny nemovitosti v rámci dědického řízení.

Petr Šoustal

Služby realitní kanceláře zahrnují:

  • nákup nemovitosti
  • prodej nemovitosti
  • pronájem nemovitosti
  • financování nemovitosti
  • odhad tržní ceny
  • okamžitý výkup nemovitosti

Jak spolupráce při prodeji nemovitosti probíhá?

Chystáte se prodat nemovitost? Domluvte si osobní schůzku s makléřem, který ze všeho nejdříve potřebuje zjistit všechna vaše přání a požadavky. Podle toho vám realitní kancelář pro reality Šternberk navrhne vhodné řešení a své služby. Realitní makléř vám zdarma vypracuje odhad tržní ceny a pokud budete chtít, podepíšete s ním smlouvu, díky které vás následně ve všem zastoupí.

V první řadě připraví nemovitost k prodeji, to znamená, že je třeba nemovitost uklidit, vyzdobit a zútulnit, aby přilákala co nejvíc potenciálních zájemců. Následně realitní makléř vystaví nemovitost na sociálních sítích, na svých webových stránkách a také na příslušných inzertních portálech.

Také zařídí prohlídky nemovitosti a postará se i o to, aby se vážným zájemcem o vaši nemovitost nestal nikdo, kdo by si nemohl dovolit její financování. Jakmile se najde vhodný zájemce, podepíše se takzvaná rezervační smlouva a složí se finanční jistina. V této fázi zbývá už jen ohodnotit energetickou úspornost nemovitosti na škále A až G. I o to se postará realitní makléř. Nakonec se předá nemovitost novému majiteli a podepíší se předávací protokoly.

Chcete naopak nemovitost koupit?

Proces je v tomto případě podobný. Vše začíná osobní schůzkou s realitním makléřem, který vám pomůže vybrat tu nejvhodnější nemovitost za co nejvýhodnějších podmínek. Sjedná vám prohlídku nemovitosti a domluví se s vámi na způsobu jejího financování. Díky tomu vám může skutečně ušetřit až několik desítek tisíc korun. Po podpisu smlouvy už zbývá jen vám nemovitost předat. Díky realitnímu makléři si můžete být jistí, že všechno proběhne hladce a bez problémů.

Pronájmu nemovitosti už se nemusíte bát

V případě pronájmu nemovitosti se realitní makléř může postarat o to, abyste byt či dům pronajímali co nejvýhodněji a abyste si našli nájemníka, který bude schopný nájem platit. V jeho kompetenci je také sestavení podnájemní i nájemní smlouvy. Společně s pronajímatelem pak vybere toho nejvhodnějšího nájemce, s nímž se následně podepíše smlouva.

Online kalkulačka

Potřebujete jen stanovit tržní cenu? To klidně můžete udělat v online kalkulačce, kam stačí zadat lokalitu a doplnit všechny potřebné informace. Jde však skutečně jen o hrubý odhad ceny. Mnohem přesnější cenu vám po konzultaci sdělí právě realitní makléř.

Okamžitý výkup nemovitosti

Na realitní kancelář Šternberk se můžete obrátit rovněž v případě, kdy potřebujete svou nemovitost okamžitě prodat. To se může stát ve chvíli, kdy čelíte exekucím nebo potřebujete vyplatit podíl ve firmě nebo zkrátka chcete získat nové prostředky pro další investování.

Realitní makléř je vaším rádcem i poradcem. Nebojte se jeho služeb využít. Ušetří vám spoustu starostí.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!