Oživte svůj interiér s pomocí nástěnné malby

Toužíte po změně v interiéru, ale nevíte, jak a kde začít? A zkusili jste někdy zvážit například možnost nástěnné malby? Nástěnná malba může dokonale změnit celkové působení prostoru, ve kterém bydlíte. A přitom jde o poměrně jednoduchý způsob, kdy se o změnu postará samotná výmalba a nebudete muset kupovat žádné zbytečné dekorace nebo nový nábytek.

 

Malířsví Brno

Sami to nezkoušejte, pokud to neumíte

Nástěnné malby se mohou stát originálním a převelice krásným způsobem, jak oživit svůj interiér a vdechnout do něj něco nového. Pokud tedy nepočítáme to, když si na stěnu namalujeme sami něco kýčového a ke všemu i nepovedeného. Pokud však vyberete vhodný motiv, který z vašeho domova nevytvoří cirkus, spolu s profesionály, kteří svoji práci umí dělat, získá váš domov neotřelý vzhled, který bude vypadat zcela odlišně od toho, kdybyste si na stěny věšeli obyčejné obrazy v rámech.

Je potvrzeno, že správně vybrané motivy na nástěnnou malbu mohou podpořit naše soustředění a kreativitu. Současně nás mohou uklidnit, ale i povzbudit. Jde o jednoduchý způsob, jak změnit atmosféru svého domova. Dovolte nám, ať vám tuto změnu pomůžeme udělat.

Nic vás nelimituje

Stěny vašeho interiéru budou pokrývat malby libovolných rozměrů a nebude vás limitovat velikost plakátu či obrazu. Je jen na vás, jak velká malba bude a co na ní bude. Pokud chcete, malba se nemusí omezovat jen na kout v místnosti nebo jednu stěnu. Může totiž pokročovat ve formě fresky i na strop nebo do dalších pokojů. Přejete si jednoduché ornamenty, které vytvoří decentní dekoraci, nebo toužíte spíše po něčem větší až okázalejším?

Do ložnice, ale i dětského pokoje

S pomocí nástěnné malby se můžete přemístit kamkoliv na světě, stačí si jen vybrat. Chcete mít svůj obývací pokoj uprostřed pralesa? Toužíte každé ráno vidět z postele rovnou na písčitou pláž hned vedle průzračně modrého oceánu? Chcete potěšit své děti a dopřát jim krásný pokojíček plný zvířátek? Nebo jim dopřejete pocit vznešenosti a na stěnách jejich pokojíčků se objeví hrad, perníková chaloupka či zámek pro princeznu? Fantazii se meze nekladou a je jen na vás, jakou malbu si vyberete. Pokud vás nelákají okázalé a velké malby, možná vám přijdou vhod menší ornamenty, například kolem dveří, oken nebo jen tak nahodile v prostoru.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!