Nejspolehlivější půjčovna dodávek v okolí

Dostupnost pro každý účel

Jsme pro vás na dosah 7 dní v týdnu v době od 8 – 21 hodin. Pokud je potřeba jiný čas, není problém se na něm předem domluvit podle vašich dispozic – v zájmu klientské dostupnosti telefony nevypínáme.

Plocha vozů naší půjčovny dodávek slouží zároveň jako reklamní prostor, což je důvodem naší garance nejnižší ceny pronájmu užitkových vozů na trhu při udržení vysokého standardu poskytovaného servisu.

Kontinuální dozor nad technikou

Naše skupina servisních techniků podrobuje vozy neustálé kontrole ve všech ohledech. Výsledkem je vždy vynikající technický stav– včetně dálničních známek –   celé flotily a minimum nepředvídatelných událostí na Vašich cestách. Pokud Vás ale přece jen něco potká, je Vám k dispozici nonstop asistenční služba.

Co budete potřebovat pro získání vozu?

Od každého našeho klienta vyžadujeme řidičský a občanský průkaz spolu s vratnou zálohou ve výši 5 000 Kč,-. Poplatek za konkrétní vůz a dobu jeho pronájmu je účtován samostatně. Pokud máme spolupracovat s firmami, je potřeba účast jednatele nebo osoby s ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete v sídle firmy zaparkovat během výměny za náš vůz.

Kilometry s omezením

Ano, naše vozy pronajímáme s omezeným počtem kilometrů. Limitace je však nastavena na takovou hodnotu, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je tento limit dalším důvodem naší tolik atraktivní cenové politiky.

Schůdné platby ve více formách

Jediné, co vlastně zatím nepřijímáme, jsou platby kartou. Kauci požadujeme v českých korunách, ale pronájem je možné zaplatit převodem oproti faktuře a to včetně kryptoměn  – akceptujeme Bitcoin, Ethereum a Litecoin.

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

 

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!