Montované plachtové haly MOBIDOCK

Montovaná hala a jaké jsou její výhody

Tyto montované haly jsou v současné době velice oblíbeným řešením, pokud například potřebujeme uskladnit materiál pro výrobu nebo rovnou hotové zboží. Náš podnikatelský záměr může tedy spolehlivě růst a my se nemusíme trápit s problémem kam vše uschováme. Pokud bychom měli zviditelnit výhody montovaných hal, tak zde mžeme konstatovat, že tyto haly jsou postavené během několika týdnů a stejně jako je snadná její montáž, je stejně snadná i demontáž. Pokud totiž po nějaké době zjistíme, že tuto halu potřebujeme na druhém konci našeho pozemku, není v tom žádný problém. Odborná firma nám halu demontuje a postaví přesně tam, kde ji potřebujeme. Také pořizovací cena je velmi zajímavá a navíc u těchto staveb není nutné stavební povolení pokud nemá více jak 1000 m2. Ocelová konstrukce je velice pevná a kvalitní. Opláštění této konstrukce je z vysocepevností plachty, která zabraňuje také slunečnímu záření a jiným přírodním vlivům.

plachtové haly

K čemu lze montované haly použít

Jak už bylo řečeno na začátku, tyto montované haly se mohou využít jako výrobní nebo skladové prostory a to se vším všudy. Využít je ale také můžeme například k ustájení hospodářských zvířat a jejich krmiva nebo k úschově těžké zemědělské techniky. Co se týká vozů, tak tyto haly jsou vhodné jako garáže pro majitele autodopravy nebo dokonce i jako hangáry pro letadla. pokud ovšem hledáme zastřešení pro různá sportoviště, jako jsou tenisové kurty, bazény, jízdárny nebo různě veliké hřiště. V mnohých případech se ale můžeme s těmito halami setkat i v případě veletrhů a výstav nebo také jako zastřešení sběrných dvorů, výrobních hal pro likvidaci odpadu aj.

Údržba montovaných hal

Montované haly jsou téměř bezúdržbové. Co se týká záruky, tak ta se  odhaduje až 40 let pro ocelovou konstrukci a na 20 let na opláštění. Vzhledem k velmi pozitivním vlastnostem plachty, která je použita jako opláštění konstrukce, se nemusíme obávat mrazu, sněhu ani deště. Plachty jsou uzpůsobeny k tomu, aby ochránili vnitřní vybavení a navíc může být plachta vybavena kvalitním potiskem, například logem naší firmy, což je dokonalá reklama.

Spolehlivá a odborná firma

Současný trh dnes nabízí široké spektrum jakéhokoliv zboží, nejrůznějších materiálů a také výrobců. Spolehnout se na odbornou firmu je také někdy nadlidský úkol. Můžeme si ji malinko prověřit a to například referencemi klientů, kteří jejich služby využili před námi. Také působnost firmy na trhu nám může mnohé prozradit. Zkušenosti,kvalita odvedené práce, dokonalé a spolehlivé služby, to je to, co nám současný trh odborných firem může nabídnout. Realizace  obloukových hal patří ke službám, které se staly velmi oblíbené a poptávka po těchto  montovaných halách stále roste. Zárukou je jistě v tomhle směru odbornost a profesionalita.

 

 

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!