Montáž a půjčovna lešení

Firma RUDOLF lešení se věnuje kompletní dodávce lešení a bednění již od roku 1990. Nabízí kompletní dodávku lešení a služby s nimi spojené, jako montáž, demontáž, půjčovna lešení i jeho doprava. Disponuje kapacitou lešení 100 000 m², a tak dokáže realizovat zakázky od těch nejmenších až po ty největší a nejsložitější. Řeší lešení fasádní prostorové i jakékoliv speciální požadavky.

V rámci služeb nabízí i montáž a demontáž (i pronájem) bednění a lešení včetně dopravy. V nabídce se nachází stropní bednění (železobetonové stropní desky a průvlaky), stěnové bednění (kanalizační šachty, opěrné zdi apod.), velkoplošné stěnové bednění DOKA FRAMI, bednění ztužujících věnců, pohledový beton atd.

Hlavní činností firmy je sice výroba a prodej lešenářských podlážek různých velikostí, dále výroba a prodej štípaného palivového dřeva Zlín, Fryšták, včetně dovozu na místo určení a skládky hydraulickou rukou. Palivové štípané dříví je již nařezáno, naštípáno a nachystáno do předem připravených přepravních zálohovaných palet. Palivové naštípané dřevo dopravujeme po celém Zlínském kraji.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!