Kdy využít služeb půjčovny dodávek? Například při stavbě plotu!

Všechny dodávky jsou pojištěny

Výhodou půjčování dodávek a užitkových vozidel  je  skutečnost že všechna vozidla jsou ze zákona pojištěná a disponují havarijním pojištěním.  Ve většině případů disponují také roční dálniční známkou a kdykoliv. V případě nehody je možno se obrátit buď přímo na autopůjčovnu nebo na asistenční službu dané autopůjčovny. Dodávky jsou zpravidla půjčovány jak v rámci cest do České republiky tak v rámci cesty do Evropské unie. Pro jízdy mimo Evropskou unii je nutno se dotázat na dané půjčovně dodávek. Pro běžné převozy jako je převoz plotových dílců či materiálů pro stavbu plotu například ze stavebnin jsou užitkové dodávky zcela dostačující.

dodávky fénix

Máte zájem o půjčení dodávkového vozidla v Brně?

Pokud se vám v Brně či v jeho okolí porouchal vůz nebo potřebujete dodávku zapůjčit z jiného důvodu, máme pro vás výborný tip na kvalitní půjčovnu dodávek v Brně. Jedná se o půjčovna dodávek Fénix která na trhu funguje již mnoho let a za tu dobu si vybudovala velice silné postavení a to nejen ve městě Brno ale rovněž v jeho okolí a celém Jihomoravském kraji. Dodávky si za půjčují jak soukromé osoby, tak podnikatelé a na služby půjčovny dodávek Fénix se mohou na 100% spolehnout. Pokud tedy spolupracujete s firmou hk ploty a potřebujete nějaké materiál pro tuto firmu převézt, půjčovna dodávek je Vám plně k dispozici.

Půjčovna dodávek Brno – vozový park

V rámci maximální spolehlivosti půjčovny dodávek se půjčovna specializuje na půjčování vozidel konkrétní značky. Tou značkou je Ford a dodávky nesou typové označení Transit.  Obrovskou výhodou těchto dodávkových vozidel je fakt že jsou velice spolehlivá a dá se říct že nejste nejvyšší ze všech značek které jsou v půjčovnách dodávek dispozici. Ford Transit Má dlouhou historii a výrobce každoročně ladí nedostatky a přidává různé doplňkové vybavení. Půjčovna dodávek Brno Fénix nabízí kromě dodávkových vozidel také různé doplňkové vybavení. Tím jsou například stahovací popruhy kurtny, stěhovací rudlíky čí GPS navigace.

PŮJČOVNA DODÁVEK

Půjčovna má mnoho referencí a spokojených klientů

Obi půjčovna byla spolehlivá je vhodné aby měla kvalitní a pozitivní reference, které si uživatele mohou prostudovat. Jako hlavní zdroje referencí slouží u Půjčovny dodávek Brno Fénix především reference uvedeny na jejich profilu u společnosti Google. 10 pozitivních referencí od spokojených zákazníků značí, že tato půjčovna je sázkou na jistotu a není důvod se obávat žádných nekalých Praktik či právních klíček uvedených ve smlouvě na půjčovnu dodávek Brno – Fénix se můžete zcela jistě spolehnout v pracovní dny i během víkendu.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!