Gabionové ploty levně

Jednou z mála firem, která se zabývá gabionovými ploty nebo zkráceně gabiony, je Gabion-sítě s.r.o. Devatenáctileté zkušenosti s gabiony se projevily při realizaci kvalitních gabionů. Firma nabízí realizaci gabionových konstrukcí a stěn, které jsou vyrobeny a svařeny z ocelových sítí s antikorozní úpravou galfan. Jsou vyplněny lomovým nebo přírodním kamenem a jejich hlavní účel je vytvoření opěrné stěny pro přenášení zemních tlaků.

Gabionové ploty se stávají čím dál tím více velmi oblíbenou variantou pro ohraničení pozemku. Gabiony dodávají místu soukromí, bezpečnost a vynikající izolační hlučnost a bezúdržbovost, což v dnešní době dokáže ušetřit v rozpočtu nemalé peníze a čas, který lze využit jiným a lepším způsobem.

Další výhody gabionových plotů

Ve srovnání s klasickými konstrukcemi tak gabionové ploty vycházejí lépe. Jejich pořizovací hodnota je nižší. Ve většině případů není nutné mít železobetonový základ. Prakticky pro svou bezúdržbovost se vyznačují také dlouhou životností. Konstrukce gabionů nejsou náchylné na poškození mrazem, jsou pružné a díky tomu tak absorbují i drobné propady podloží. Pro svou jednoduchou a nenáročnou technologii se dají gabiony lehce rozšířit a napojit o další části. Lze je také realizovat v zimě a za zhoršených podmínek. Tvoří přírodní dojem a moderní vzhled kolem každého domu nebo místa.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!