Dřevěné příhradové vazníky

Příhradové vazníky jsou lehké dřevěné konstrukce, které slouží k přenesení zatížení střešního pláště do obvodových nosních konstrukcí, a to až do délky 30 metrů bez středových stěn a sloupů. Získávají si tak čím dál více podporu a oblibu mezi projektanty a investory. Mezi výhody těchto vazníků patří kvalitní a přesné provedení s minimem prořezu, možnost libovolné realizace na různé tvary střechy. Jejich předností je technologie výroby, jsou jednoduché a rychle se montují. Jejich cena je velmi příznivá. Příhradové vazníky je kombinovat s klasickým krovem i plochou střechou.

 

Pozor na únik tepla a růst cen energií

Při rekonstrukci nebo původní výstavbě objektů může docházet k nekvalitním pracím. Což může nést za následek špatnou izolaci objektu. Nejvíce tepla uniká ze střešních konstrukcí. Řešení jak zateplit objekt se nachází v podobě foukané izolace, která je velmi žádanou možností jak neplýtvat s nahromaděným teplem.

Energie každoročně rostou, a to jak za elektřinu, tak i za vodné a stočné. Jak tento problém vyřešit, se nachází ve vlastní studni. Vlastníte-li pozemek, tak je zde možnost si pomocí vrtné soustavy vyvrtat vrtanou studnu a získat tak kvalitní pitnou vodu bez chemický úprav.

Existuje mnoho způsobů jak ušetřit a ulevit rozpočtu, stačí jen využít vhodné možnosti a postupy k optimalizaci.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!