Dodávky, například PRONÁJEM DODÁVEK PRAHA, mají jistě své místo

Výhody pronajatých vozidel jsou jistě zřejmé. Především se nemusíme starat o pravidelný servis vozu, přezouvání pneumatik z letních na zimní a obráceně, nemusíme řešit povinné ručení vozu a s tím spojené i jiné pojištění, dálniční známky a podobně. To vše je v kompetenci autopůjčovny. Velkou výhodou je ale úspora času, nejsme vázaní na spolucestující a tak máme vše ve vlastní režii.

Nejen užitkové dodávky

Na trhu se objevily nejen užitkové vozy, které bychom ještě mohli rozdělit na plachtové, skříňové a chladící, ale můžeme se setkat také s dodávkami osobními, které jsou určené pro přepravu více osob. Tyto vozy využívají zejména menší firmy, které potřebují přepravit své zaměstnance na firemní školení, na veletrh a podobně. Využít je ale také můžeme jako soukromá osoba a to v případě, že bychom chtěli vzít svou početnou rodinu na dovolenou. Využití je všestranné, protože užitkové dodávky jsou určeny pro přepravu jakéhokoliv nákladu. Může se jednat o stavební materiál, zboží nebo nábytek.

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem, například u firmy PRONÁJEM DODÁVEK PRAHA

V případě, že bychom chtěli využít služeb autopůjčoven, máme na výběr dlouhodobý pronájem nebo krátkodobý. Ten je určený především těm, kteří potřebují vozidlo jen na kratší dobu, třeba jen na víkend. To se vyplatí samozřejmě při stěhování nebo jen při jednorázovém převozu nákladu. Dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců, kdy jde v podstatě o operativní leasing. Platíme zde měsíčně stanovenou částku a máme tak přehled o výdajích za vozidlo. Musíme ale také pravidelně doplňovat pohonné hmoty, protože na vzduch auto bohužel nejezdí. Pokud doba pronájmu uplyne, můžeme požádat o novou smlouvu a zároveň i o nový vůz, na který máme nárok.

Dlouhodobý pronájem, třeba u firmy PRONÁJEM DODÁVEK PRAHA, využívají zejména začínající živnostnící a řemeslnící, kteří ještě nemají své vlastní vozidlo, ale ke své práci jej potřebují. Ono vidět takového kominíka nebo instalatéra či topenáře, jak jezdí na kole a v batohu na zádech nosí náčiní a vše potřebné ke své práci, vypadá poněkud komicky.

půjčovna dodávek Praha

Jaké doklady potřebujeme v případě pronájmu

I pronájem vozidle má svá pravidla. Pokud máme zájem o sjednání pronájmu, musíme mít platné doklady, tedy občanský a řidičský průkaz, dále musíme mít připravenou hotovost pro zaplacení kauce. Některé autopůjčovny také požadují věk řidiče nad 23 let a jeho řidičské schopnosti alespoň 2 roky. Před podpisem smlouvy bychom se měli informovat o všech podmínkách půjčovny, podívejme se na PRONÁJEM DODÁVEK PRAHA.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!