Známe všechny výhody Zenturo oplocení

Přemýšlíte, jak oplotit svůj pozemek a nevíte, který materiál je vhodný právě pro vaši zahradu? Skvělým tipem pro váš nový plot může být právě Zenturo.

Zenturo plot je moderní a dlouhotrvající oplocení

Zenturo je velmi moderní styl plotového systému, který zaručí naprosté soukromí před zvědavými zraky kolemjdoucích. Zenturo ploty jsou složeny z pevné sítě, tvořené ocelovými dráty a distančními sponami. Konstrukce se nejčastěji vyplňuje přírodním kamenem, může však posloužit i jako opěrná zeď pro popínavé rostliny nebo prostor pro růst keřů či thují.

Zenturo může mít mnoho podob, které vždy vycházejí z použitých materiálů. Každý plot je originál a to díky přírodním materiálům. Výplně lze také libovolně kombinovat. Na místa u pergoly může být postavena pevná zeď s výplní z kamene pro naprosté soukromí, o kousek dál může být plot osázen rostlinami nebo vyplněn jiným typem materiálu, jako je keramika, recyklovaný stavební materiál apod.

Zenturo ploty vypadají rovněž báječně v kombinaci přírodního kamene a železnými či dřevěnými ploty. Tak získáte odlehčený a moderní design celého oplocení pozemku.

Stavba Zenturo plotu

Sestavení Zenturo plotu je velmi rychlou a jednoduchou prací. Jednotlivé bloky se dováží přímo na místo určení, složí se do potřebného tvaru a naplní materiálem dle požadavků a přání zákazníka. Při stavbě Zenturo plotu se panely montují na sloupků obdélníkového profilu pomocí příchytek včetně šroubů a podložek.

Doplňky k Zenturo plotu

Nezbytným doplňkem každého plotu je branka a brána. Designová vrátka a vjezdové brány jsou navrženy tak, aby dokonale ladily s vaším plotem.

Výplně brány jsou dokonce vyrobeny z tohoto originálního a moderně vyhlížejícího panelu. Posuvné brány se vyrábějí pro každého zákazníka na míru. Vybírat můžete z manuálního otevírání nebo ovládání na dálkové ovládání. Posuvné brány mohou být samonosné nebo na kolejnici.

Branky disponují bezpečnostními systémy se zabudovaným zámkem v kličce. Branky se dají jednoduše namontovat přímo k danému plotu.

Zenturo ploty jsou skvělou volbou pro moderní i klasické zahrady v nově zastavěných čtvrtích i centrech obcí a měst. Díky kombinaci přírodních a moderních materiálů získáte neobyčejný plot, který vám bude sloužit po mnoho let bez pravidelné údržby.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!