Výstavba nového oplocení s plotem na klíč

Plot je nedílnou součástí každého pozemku, který každý z majitelů potřebuje oplotit a zabránit tak vniku zlodějů nebo nezvaných hostů na váš pozemek domu, firmy nebo sportoviště. Na českém trhu se nachází opravdu spousta druhů pletiva, a je jen zcela na vás jakožto klientovi, jaký plot si vyberete pro oplocení požadovaného pozemku nebo parcely. Díky velkému a kvalitnímu oplocení si tak dokážete plot postavit sami nebo si na tuto práci můžete najmout profesionální firmu, která udělá práci okolo výstavby a vhodně zvoleného oplocení za vás. Firma, která tyto služby nabízí, vám dokáže také poradit jaký plot se hodí k vašemu objektu, který bude vypadat dobře vzhledově, ale také bude plnit funkcí pro účel ochrany vašeho majetku.

HK ploty

Proč plot na klíč?

  • úspora vašich financí, nákupem materiálu a samotné výstavby oplocení
  • jejich cena služeb a materiálu je o mnoho levnější, oproti zakoupení materiálu v obchodním domě svépomocí
  • firma vám udělá přesnou kalkulace celé zakázky, nezaplatíte tak ani korunu navíc
  • zaručená garance kvality
  • téměř žádná starost okolo výstavby oplocení
  • ploty na klíč jsou realizovány do 3 dnů

 

Co vše je potřeba zařídit k výstavbě plotu

Někdy stačí provést standardní registrační ohlášku na příslušném úřadě. Avšak může se stát, že některé výstavby plotu, si vyžadují stavební úřady i jiné potřebné dokumenty k realizaci oplocení. Proto je lepší si vše předem pojišťovat na vašem stavebním úřadě, zda je potřeba nějaké dokumentace nebo hlášení. Nezapomeňte také, že pro výstavbu plotu budete muset oslovit správce zemních sítí, jestli v místě oplocení nevede například voda, plynové potrubí, kanalizace nebo elektřina.

 

Firma nabízí záruční dobu na postavený plot

Na ploty se dává standardně záruční doba 5 let, vztahuje se na všechny dodané materiály a provedenou práci s řádným užíváním a údržbou plotu. Její záruka se však nevztahuje na poškození způsobené vlivy jako jsou povodně, oheň nebo spadlý strom, ale také na vandalismus nebo hrubé zacházení například nabouraným autem. Tyto poškození můžete snadno vyřešit pojištěním odpovědnosti nemovitosti, kdy všechny tyto vlivy budete mít pojištěné.

 

Realizace výstavby oplocení

Firma, se kterou jste vaše požadavky a realizaci konzultovali, dorazí na předem domluvený termín a požadovanou adresu. Na pozemek si přivezou potřebný materiál a dělníky potřebné k realizaci oplocení. Jaké první krok je úprava terénu, která je nejdůležitější části celé výstavby poté začnou betonovat sloupy a sloupové brány. V tomto případě je práce pro dnešní den hotová, jelikož se musí počkat na zatvrdnutí betonu. Na druhý den dělníci mohou natáhnout pletiva a nasadit motorku na branku. Jakmile je plot dokončen pracovníci firmy vám předají takzvaný předávací protokol a na základě toho, bude možné dohledat případné reklamace nebo změny ve výstavbě oplocení.

 

Víte o sobě, že nejste zrovna řemeslně zručný, nebo prostě nemáte čas zaobírat se výstavbou nového plotu? Profesionální firma vám nabídne pomocnou ruku nejen s výstavbou nového oplocení ale i rekonstrukce starého plotu. Firmy v rámci služby plotu na klíč, vám poskytnou kompletní stavební realizaci. Ploty na klíč se v dnešní době realizují čím dál tím více.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!