Recenze knihy Zahrada splněných přání

V románu pro ženy Zahrada splněných přání najde čtenářka příběh Althey, ženy, která žije ve velkém domě se svými třemi energickými potomky. Jak zvládá finanční situaci, panovačnou mladší sestru a obtížného bývalého manžela?

 

Ponořte se ve své zahradě do křesla a přečtěte si román pro ženy Zahrada splněných přání. Tento román je určen pro všechny ženy, které milují romantické příběhy se zapeklitým dějem a krásným koncem. O čem kniha pojednává?

Hlavní představitelka Althea, žije ve velikém domě se svými třemi energickými potomky – z nichž jeden je buddhista – a neméně energickou fenkou kokršpaněla jménem Bozo. Největší problémy jí dělají finance. Jen horko těžko se jí daří zvládat nelehkou finanční situaci, panovačnou mladší sestru i obtížného bývalého manžela – avšak jen do té doby, než přijde o zaměstnání. Althea hledá útěchu ve své vášni pro zahradničení, a když vyhraje cenu v soutěži svého oblíbeného časopisu, kterou je příležitost navrhnout zahradu pro prestižní výstavu květin v Chelsea, rozhodne se pokusit o novou životní kariéru.

Nebyl by to zamilovaný román, aby na scénu nepřišel krásný muž, který cílevědomé Althee podá pomocnou ruku. Je to sympatický architekt Patrick Donahugha. Šestá ze třinácti novel anglické spisovatelky jejíž hrdinky se dokážou dostat z depresí po rozvodu, najít novou lásku a smysl života, získat milovaného muže a elegantně se zbavit sokyně, využít oddechový čas mezi prvním a druhým manželstvím nebo začít novou kariéru.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!