Levné ploty

Oplocení kolem mnohých domů, chalup či firem vypadá velmi často staře, nehezky a občas i nefunkčně. Na trhu je spousta firem, které nabízí ploty (oplocení) za nemalé peníze, kdy vás vyjde draze nejen samotný materiál na stavbu plotu, ale i stavba na klíč, která na hodnotě přidá i několik tisíc navíc. Přitom to jde i jednodušeji – u nás.

Je škoda, aby naše domy, firmy a chalupy zdobily nevzhledné ploty, které budí vše, jen ne hezké pocity v kolemjdoucích. Proto vám naše firma nabízí levné ploty, které si může dovolit takřka kdokoliv. Protože za hezké bydlení nemusíte utratit celé jmění.

Levné ploty i dodání materiálu

Našimi hlavními benefity není jen bezkonkurenční záruka na dobu 72 měsíců, ale i možnost stavět levné ploty s dodáním levného materiálu. Mezi nejlevnější varianty oplocení patří drátěné ploty, hned v závěsu ploty ze svařované sítě. Mezi dražší varianty můžeme zařadit betonové ploty a kované ploty – zde jde ale hlavně o to, jak je pro nás důležitý vzhled celého plotu. Obecně platí, že čím je plot delší, tím více za něj zaplatíte. I přesto však můžeme naše ploty označovat za levné ploty, obzvlášť v porovnání s konkurencí.

Výhody levných plotů od nás:

  • Cenově dostupné ploty i materiály
  • Záruka 72 měsíců na materiál i provedené práce
  • Práce s vlastním vybavenímv
  • Ploty od českých a ověřených dodavatelů
  • Práce s certifikovaným materiálem

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!