Kované ploty

Kované ploty jsou velmi atraktivním řešením, které můžete instalovat téměř kamkoli. Hodí se ke starším budovám a taktéž k moderním stavbám. Existuje velké množství designových řešení, ze kterých můžete vybírat, a navíc se jedná o poměrně bezúdržbové oplocení. Kované ploty můžete doplnit také kovanými bránami, které jsou křídlové i posuvné. Možností je opravdu spousta, pokud však chcete kvalitní kovaný plot, je nutné počítat s vyššími pořizovacími náklady. Ze všech typů oplocení, které nabízíme jsou kované ploty nejdražší variantou řešenou obvykle na zakázku.

Kované ploty Brno

Stavba kovaných plotů od nás nabízí mnoho výhod.

  • 1. Dbáme na výběr kvalitních materiálů.
  • 2. Námi dodané a instalované kované ploty mají špičkovou povrchovou úpravu, která zaručuje, že vydrží bez údržby po dlouhá desetiletí bez změny vzhledu.
  • 3. Nabízíme veškeré služby, které se s prodejem i instalací plotů pojí.
  • 4. Nabízíme velké množství designů kovaných plotů, takže si určitě vyberete.
  • 5. Za práci i materiál budete znát cenu předem.

Naše služby spojené se stavbou kovaných plotů

S naší pomocí si můžete nechat oplotit jakýkoli objekt. Ať už se jedná o rozsáhlý pozemek nebo malou horskou chatičku – se vším si poradíme a ke všem zakázkám přistupujeme stejně, bez ohledu na jejich cenu. Provádíme stavbu plotů na klíč. Protože jsme profesionální firma, dokážeme vám doporučit také vhodné brány a branky, které budou vyhovovat využití objektu, který oplocujete. Máme dlouhodobé zkušenosti, proto se na nás neváhejte obrátit s případnými otázkami, rádi je zodpovíme.

Kromě klasické výstavby plotů se zabýváme taktéž jejich prodejem. U nás seženete vše, co je potřeba – veškeré příslušenství k plotům za velmi příznivou cenu. Dřevěné či betonové ploty, poplastované či kované ploty – nic pro nás není neznámé. Zkušenosti máme také s oplocováním méně obvyklých objektů, jako jsou lesnické obory, sportovní či skladové objekty. Stačí se na nás obrátit.

Fotogalerie

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!