Dřevěné ploty

Dřevěné ploty mohou dotvořit vzhled každého objektu. Můžete si je koupit v různých provedeních – ať už se jedná o laťkové ploty nebo třeba dřevěné plotové panely. Vybírat také můžete z nepřeberného množství barev. Velmi atraktivní je také samotná struktura dřeva, která se skvěle hodí ke klasickým i moderním typům objektů.

Jaké jsou výhody dřevěného oplocení?

Klasika je jednoduše klasika. A dřevěné ploty do takové klasiky patří.

  • 1. Instalace dřevěného plotu je cenově dostupná. Cena je jedním z hlavních důvodů, proč si majitelé domů vybírají dřevěné ploty. V porovnání s vinylovým oplocením stojí dřevěný plot asi o třetinu méně. I když dřevěným plotům budete muset věnovat o něco více údržby, mohou vydržet mnoho let.
  • 2. Dřevěný plot má přirozenou krásu. Nesrovnatelná přírodní krása dřevěného plotu je atraktivní pro velké množství majitelů domů. Kvalitní dřevo dodá také pocit bezpečí a soukromí, který od plotu vyžadujete.
  • 3. Instalace dřevěného plotu je ekologické řešení. Dřevěný plot může být vyroben také z recyklovatelného dřeva.
  • 4. Dřevěný plot vydrží dlouho. Se správnou údržbou můžete docílit krásného plotu po celá léta. Materiály, které používáme na dřevěné ploty jsou kvalitní, odolné vůči rozkladu, hnilobě a poškození hmyzem.
  • 5. Nabízíme záruku na veškerý dodaný materiál i služby, které vám poskytneme. Kvalitní práce se samozřejmě vždy provádí podle standardů.
  • 6. Dřevěný plot nabízí tisíce možností, ze kterých můžete vybírat.

Dřevěné ploty – Brno je našim působištěm

Naše společnost nabízí širokou škálu oplocení. Stačí si „jen“ vybrat, což může být ale v tak široké nabídce poněkud složité. Velkou výhodou dřevěných plotů, které máme v nabídce, je jejich cenová dostupnost a široká škála materiálových možností. Působíme zejména v okolí Brna a specializujeme se na různé druhy oplocení. Ať už si tedy vyberete dřevěný nebo drátěný plot, vždy se na nás můžete obrátit!

Fotogalerie

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!