Drátěné ploty

Drátěné ploty nabízejí zvýšenou bezpečnost a to především pro děti a domácí zvířata. Drátěné ploty jsou hospodárné a mají nižší nároky na údržbu například v porovnání s ploty dřevěnými. Existuje několik druhů drátěných plotů, které vám můžeme nabídnout. Naše působiště je zejména v Brně a okolí. Jsme schopni se o váš plot postarat od prvotního nacenění, až po zbourání starého plotu a instalace nového drátěného plotu na klíč.

Jaké druhy drátěných plotů nabízíme?

Drátěné ploty již nejsou jen klasická běžná pletiva tak, jak je známe. Drátěný program toho nabízí mnohem více. Pojďme se tedy spolu podívat na to, jaké druhy drátěných plotů umíme nabídnout a především realizovat:

Čtyřhranné pletivo poplastované

Jedná se o jeden z neoblíbenějších druhů pletiv, která se používají nejčastěji. Obecně řečeno, jedná se o pletivo, které je „obalené“ zeleným plastem. Díky poplastování mají tyto pletivové ploty tu výhodu, že tak snadno nepodlehnou korozi – o to se ostatně stará také pozinkování. Další velkou výhodou je také to, že nabízíme různě velká oka a průměry drátu.

Pozinkované pletivo a příslušenství

Tyto pletivové ploty jsou asi ty nejstandardnější ploty, které si můžete pořídit. Jedná se o klasický stříbrný plot, který je pozinkovaný, aby nedošlo ke korozi. Splňuje veškeré podmínky, které na plot můžete mít – pevnost, design a také univerzální použití.

Pletiva svařovaná, okrasná a dekorativní

Provedení těchto drátů je velice estetické a využít ho můžete všude tam, kde chcete dosáhnout atraktivnějšího vzhledu.

Pletiva lesnická, uzlová, dálniční a silniční

Vzhledem ke snadné montáži tohoto druhu pletiva je možné ho využít taktéž v horských terénech a jiných těžko přístupných místech.

Chovatelská, oborová a šestihranná pletiva

Tato pletiva mají mnohá využití, zejména u chovatelů a zahrádkářů.

Mobilní oplocení

Tento druh oplocení se hodí jen pro dočasné oplocení – například pokud něco stavíte apod.

Postup stavby drátěného plotu v kostce:

  • 1. Nacenění a prodej plotu.
  • 2. Odstranění starého plotu.
  • 3. Výstavba nového plotu.
  • 4. Instalace bran a branek.

Fotogalerie

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!