České ploty

České ploty – dobré ploty. Přesně o to, aby tahle věta platila, se snažíme. Proto vám nabízíme jen to nejkvalitnější, co na našem trhu najdete. Naše firma se snaží být jedničkou na trhu pro ty, kteří potřebují nový plot či oplocení. Nezáleží nám na tom, zda chcete oplotit dům, zahradu, chalupu, firmu, nebo i sportoviště – naše firma vám nabídne nejen odborné poradenství, ploty a příslušenství k nim; součástí našich služeb jsou i stavby plotů na klíč, kdy uděláme vše za vás.

České ploty od českých výrobců

Pro své stavby používáme pouze certifikované materiály od ověřených dodavatelů. Pracujeme jak s kvalitními zahraničními dodavateli, tak i s českými výrobci, na jejichž tvorbu se snažíme zaměřovat čím dál víc. Proto nemusíte mít obavy z toho, že nebudete mít české ploty (ve špičkové kvalitě), ale náhražku vyrobenou v Číně. Při své práci se zaměřujeme na to, aby byly všechny ploty:

  • Funkční
  • Designové
  • Finančně dostupné
  • Kvalitní

Součástí našich služeb je i práce s vlastním vybavením, kde můžeme vyzdvihnout například vlastnictví bagru Kubota, benzinové vrtáky, aj. České ploty jsou jasným důkazem toho, že jsou české ruce opravdu zlaté. Kdyby se vám s vaším plotem přeci jen něco stalo, nemusíte mít strach – nabízíme vám bezkonkurenční záruku celých 72 měsíců jak na materiál, tak i na realizované práce. Tak co, už jste zde našli, co jste hledali?

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!